TOGG şarj ücreti ne kadar?

togg-sarj-istasyonu

TOGG şarj ücreti ne kadar? diye merak edenler için hazırlanmış olan bu yazımızda;

Seri üretime geçen Türkiye’nin yerli elektrikli otomobili Togg’un ilk sahiplerine teslim edildikten sonra şimdi de listedeki diğer kazananlara teslim edilmeye devam ediyor. TOGG 300+ ve 500+ kilometre menzile sahip iki adet modeli şimdilik üretilmekte. Peki, TOGG T10X kaç dakikada şarj oluyor ve şarj ücretleri ne kadar? İşte, o detaylar

Toog şarj süresi?
Genel olarak DC tipi bir şarj cihazı, bir saatten daha kısa bir sürede batarya kapasitesinin %20’sinden %80’ine kadar şarj edebilmektedir. Kapasitenin geri kalan %20’sinin dolması, ilk %80’lik bölüm ile yaklaşık olarak aynı süreyi alır. Hızlı şarj cihazına erişeminiz yok ise, batarya ve modele bağlı olarak aracı tamamen şarj etmek daha uzun sürebilir. Aracınızı tam olarak şarj etmeniz gerekmez. Şarj sürenizi bir sonraki şarj noktasına veya varış noktasına göre ayarlayabilirsiniz.

Mobil uygulama ile nasıl şarj edilir ?

İstasyonda bulunan şarj cihazları üzerindeki kare kodu Trugo mobil uygulaması aracılığıyla okutarak veya istasyon kodunu girerek şarj işlemini başlatabilirsiniz. Şarj işlemini istediğiniz zaman yine mobil uygulama üzerinden “Şarjı Sonlandır” butonu ile durdurabilirsiniz.

Toog Şarj ücreti ? -Toog Şarj Ücreti Hesaplama

Gelişen enerji sanayisinde ve sürekli değişen bir çok etkene de bağlı.  Enerji fiyatları ne yazık ki sabit bir ücretle sunulamıyor. Bundan dolayı fiyatlar sürekli değişkenlik gösterebilir o yüzden buradan direk fiyat belirtmek çok doğru olmayacaktır. En doğru ve en güncel fiyatları Toog şarj istasyonlarının resmi sitesi yani buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

30.10.2023 tarihi itibari ile güncel olan fiyatlar 180KW Birim ücret 7,99 TL.

Tabiki en güncel fiyat  için berlittiğimiz resmi siteden alabilirsiniz.

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezlerden faydalanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.
cakirklima.com | Klima | Kombi | Elektrikli araç şarj