Teslimat ve iade süreci

Değerli Tüketicimiz,
Öncelikle ‘cakirklima.com’ tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Satın almış olduğunuz her ürünümüz cakirklima.com’ güvencesindedir. Ürün paketiniz size ulaştığı andan itibaren gerek bizden, gerek ulaştırmadan , gerekse muhafaza Sartlarından kaynaklanan herhangi bir şikâyetiniz yahut geçen süre içerisinde tüketime dair tereddüttünüz olur ise; dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Bizden kaynaklı olmasa da yaşadığınız sorunun çözümü için elimizden geleni yapmaya çalışacağımız belirtmek isteriz.

cakirklima.com’ dan yapmış olduğunuz her alışverişinizde, talebinize göre ürünlerinizin değişimi yahut ücret iadenizi koşulsuz talep etme hakkınız saklıdır. Ürünlerin cinsine göre iade ve değişim zorunlulukları değişiklik göstermektedir.
Ürünlerimiz bazıları Elektronik, Bazıları size özel olarak üretilen  ürünler, bazıları gıda ürünü, bazıları ise Hizmet bedeli olduğu için özenle ve titizlikle hareket etmekteyiz. İade işlemi için öncelikte bizimle iletişime geçmenizi ve iade sebebinizi belirtmeniz gerekmektedir. Satın alınan Ürün ya da hizmete göre iade işlemi yapılmaktadır.

Mutlu ve Güzel alışverişler dileriz.

İptal ve Geri Ödeme Koşulları

TTK gereğince gıda maddeleri, içecekler veya diğer günlük tüketim maddeleri için cayma hakki bulunmamaktadır. Kişiye özel olan ya da emtia ve önemli maden ürünleri (Altın, Gümüş )anlık değere göre olduğundan iadesi mümkün değildir.  Ancak cakirklima.com olarak koşulsuz memnuniyet politikamız gereğince tüm müşterilerimizin memnuniyetlerini sağlamak ve sürdürmek amacıyla Sizin için birçok konuda yardımcı olmaya çalışıyoruz. İade edeceğiniz ürünleri teslim aldığınız Kargo Şirketi aracılığı Mağaza Adresimize geri iade edebilirsiniz. İade etmek istediğiniz ürün karşılığında ister ürün bedeli kadar para iadesi, ister daha sonra kullanabilmek üzere para-puan, isterseniz de yeni ürün gönderimi yapılacaktır.

Müşteri hizmetleri temsilcilerimizle görüşmek için 7/24 istediğiniz an siparis@cakirklima.com adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Ürün İade Adresi:

  •  Yenigün Mahallesi,Bağcılar Caddesi,644 Sokak ,No:7, 34200 Bağcılar/İstanbul
  • +90 (212) 553 99 77
  • +90 (532) 333 65 17 +90 (535) 560 08 63
  • Çakır Klima Elektromekanik İnş. San. ve Tic. Ltd.Şti