Çakır Klima Elektromekanik

Hakkımızda

Çakır Klima Elektromekanik olarak iklimlendirme sistemleri alanında yaklaşık 20 yıllık bir tecrübeyi arkamıza alarak ulaşabildiğimiz her noktanın iklimini güzelleştirmek üzere 2006 yılında yola çıktık. Bir aile şirketi olarak Çakır Klima Elektromekanik Kurumların ve Bireysel ürünleri Havalandırma, Klima, Kombi, Elektrikli Araç Şarj İstasyonları Satış ve Kurulum hizmeti vermektedir. 

Tüm Ürünlerimiz
Çakır Klima Elektromekanik Endüstri Malz. İnş. Tarım ve Hayvancılık San.Tic.Ltd. Şti

Neler Yapıyoruz

Çakır Elektromekanik

Merkezi Sistemleriniz ve Projeleriniz için Bize Ulaşabilirsiniz.

Daima temiz ve sağlıklı bir hava için

Çakır Klima Elektromekanik İnş. San. ve Tic. Ltd.Şti olarak 20 yılı aşkın süredir sektör tecrübesi ile kaliteli hizmet vermeye devam etmekteyiz.
Kurumsal ve bireysel bir çok projeyi tamamlamanın gururu ile Kurumsal alanda merkezi sistemler ve Elektrikli Araç Şarj İstasyonları  Proje, Satış ve Kurulum, Servis hizmetleri vermekteyiz.

Tecrübeli kadrosuyla online Mağazamız ve Bağcılarda bulunan Mağazamızdan Satılan tüm ürünlerin satış ve servis ağı sayesinde ücretsiz keşif hizmeti vererek her mekan için satışını ve montajını yıllarca sorunsuz bir şekilde kullanılmasını satış sonrası hizmetler vasıtasıyla sunmaktadır.