Togg Özellikleri

Togg Özellikleri

Güvenilir ve yetenekli bir seyahat arkadaşına sahip olmak, günümüzün hızlı seyahat ortamında çok önemlidir. Kusursuz bir yolculuk arayan gezginler için Togg hızla popüler bir seçenek haline geldi. Son teknoloji yeniliklerle dolu Togg Araba, ideal bir seyahat arkadaşı olarak öne çıkıyor. Onu her hevesli gezgin için bir zorunluluk haline getiren en iyi togg özellikleri bazılarına bakalım.

  • Togg T10X, hızlı şarj özelliği ile 28 dakikadan daha kısa bir zamanda yüzde 20’den yüzde 80 batarya seviyesine ulaşacaktır.
  • T10X, Snapdragon destekli dijital kokpit, 12,3 inç gösterge ekranı, 29 inç bilgi-eğlence ekranı, 8 inç masaüstü kontrol paneli, araç içi sosyal kamera ile 41,3 inç uçtan uca ekran deneyimine sahip. , yüksek hızlı mobil internet ve bir wifi bağlantı noktası.
  • “Yoğun trafik pilotu” yardım özelliği ile araç, 15 km/s hıza kadar yoğun trafikte ellerini direksiyondan çekmeden sürücüye yardımcı olan sınıfında bir ilk olacak.
  • Standart olarak 7 havalı süspansiyonla gelen T10X’te güvenli bir sistem, gelişmiş oyun asistanı sistemleriyle de desteklenecek.
  • Togg entegre GPS izleme sistemi, en etkileyici özelliklerinden biridir. Bir gezginin en kötü kabusu valizlerini kaybetmektir, ancak Togg ile özel bir akıllı telefon uygulamasıyla kolayca izini sürebilirsiniz. GPS izleme işlevi, ister yoğun bir şehir merkezinde olun, ister sürekli meşgul olan bir havaalanında olun, eşyalarınızı asla gözden kaçırmamanızı garanti eder.
  • Togg, birinci sınıf, son derece sağlam malzemelerden yapıldığı için seyahatin zorluklarına dayanacak şekilde yapılmıştır. Sağlam polikarbonat kabuğu, hafif ve darbeye dayanıklıdır, bu da sıkışık alanlarda hareket etmesini kolaylaştırır. Togg, gelecek çok sayıda seyahat için güvenilir seyahat arkadaşınız olmaya devam edeceğinden emin olabilirsiniz.
  • Gezginlerin bu dijital dünyada her zamankinden daha fazla bağlantıda kalması gerekiyor. Bu, Togg entegre USB şarj bağlantı noktası tarafından dikkate alınır. Havalimanında veya tren istasyonunda elektrik prizi aramanıza gerek kalmadan yoldayken akıllı telefonunuzu, tabletinizi veya diğer elektronik cihazlarınızı şarj edebilirsiniz.
  • Seyahatinizden geri getirmiş olabileceğiniz hediyeler veya hediyelik eşyalar için daha fazla alana mı ihtiyacınız var? Togg genişletilmiş depolama alanıyla daha fazlasını paketleme seçeneğine sahipsiniz. Togg, en sevdiğiniz tatil hediyelik eşyalarını bir daha asla feda etmek zorunda kalmamanızı sağlayacaktır.

Dikkate değer özellik seti ile Togg, seyahat bagajı için kesinlikle çıtayı yükseltiyor. Bu araba, akıllı kilit mekanizması ve GPS takibinden sağlam tasarımına ve genişletilmiş kapasitesine kadar bir seyahat devriminin tüm özelliklerine sahiptir. Bu Togg özellikleri en iyi seyahat arkadaşınızdır ve bir dahaki sefere maceraya çıktığınızda size gönül rahatlığı ve benzersiz rahatlık sağlayacaktır.

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezlerden faydalanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.
cakirklima.com | Klima | Kombi | Elektrikli araç şarj