16 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

_

Daxom Markası Hakkında
Şirketimiz 2004 yılından bu yana DAXOM ticari markası ile ısı cihazları sektöründe faaliyet göstermektedir. Faaliyete başladığımız günden bu yana giderek artan müşteri güveni ve memnuniyeti ile sektörde güvenilen ve aranan marka olma hedefi ile yolumuza devam etmekteyiz.

Ürünlerimizi sadece satarken değil, satış sonrasındaki hizmetlerimizle de müşterilerimizin yanında olmayı hedefliyoruz.

Bu kapsamda gerek bayi gerekse yetkili servis ağlarımızı Ülkemiz çapında yaygın tutma yanında, müşteri odaklı yönetim felsefemiz çerçevesinde düzenlediğimiz bilgilendirme toplantıları ile gelişmeleri sürekli takip edip, bayi ve servislerimiz ile paylaşmaktayız.

2004 Yılında Daxom markasıyla piyasaya sunduğumuz Türkiye’nin en ince hermetik şofbeni ile başladığımız yolculuğumuza, 2015 yılında kurduğumuz 2500 m2 lik üretim yerimizle yoğuşmalı hermetik şofben, yoğuşmalı duvar tipi kazan, elektrikli kombi, elektrikli şofbenler ve boylerli elektrikli kombileri de ürün gamımıza dahil ederek devam ediyoruz.

Şirketimiz, “Önce İnsan” felsefesi gereği güvenlik ve sertifikasyona çok önem vermektedir.

Bu kapsamda ürünlerimiz TS Standarları , CE ve ROHS belgelerine sahip olup, müşterilerimizce güvenle tercih edilmektedir.

Bugün Türkiye çapında 7 Bölgemizde yaklaşık 540 Adet satış noktamız, 175 hizmet yeterlilik belgeli yetkili servisimiz bulunmaktadır.

Müşteri sayımızdaki bölgesel artışlara göre bayi ve servis ağlarımızın genişletilmesine de devam edilmektedir.

DAXOM, orta ve uzun vadeli hedef ve politikaları ile bayi ağı ve servis imkanları yanında müşterilerinden aldığı güven ve talepler çerçevesinde yeni ürünlerini de sizlerin beğenisine sunmayı hedeflemektedir.

DAXOM, piyasaya yeni ürün sunmadan önce ürünle ilgili araştırma ve geliştirme, satış öncesi ve satış sonrası hizmetlerin koordinasyonu ve müşteri anketleri ile katılımcı bir yönetim anlayışı ile sizlerin yanında olmaya devam edecek.

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezlerden faydalanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.
cakirklima.com | Klima | Kombi | Elektrikli araç şarj